29 października 2020

Zgłoś usterkę pompy

Zgłoszenie usterki w pięciu krokach:

1. Wypełnij i wyślij formularz lub zadzwoń
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres serwis@pumpexpet.pl lub zadzwoń na numer 504 952 986 Do rozpatrzenia reklamacji niezbędne są dokumenty w postaci wypełnionej karty zgłoszenia oraz obustronnie podpisana karta gwarancyjna. Wraz z w/w dokumentami prosimy załączyć dane kontaktowe (adres, telefon, fax ,e-mail) osoby, która zgłasza pompę do naprawy oraz adres na jaki ma być zwrócone urządzenie. Bardzo wskazany i pomocny jest krótki opis objawów uszkodzenia i okoliczności ich ujawnienia się. Taki opis jest także w interesie reklamującego, ponieważ wtedy jest pewność, że w trakcie weryfikacji zostaną sprawdzone wszystkie te elementy, które mogą być przyczyną reklamacji.
2. Jeśli pompa nie jest elementem instalacji
Jeżeli pompa nie jest elementem instalacji umyj ją i przygotuj do wysyłki. Urządzenie przeznaczone do wysłania należy przygotować poprzez opróżnienie go z wody lub ścieków, umyć i zapakować w karton zabezpieczając go jednocześnie przed uszkodzeniem. Większe urządzenia należy umieścić na palecie i spiąć pasami lub zafoliować. Zabezpieczy to zawartość przed uszkodzeniem z zewnątrz jak również zapobiegnie przemieszczaniu się.
3. Jeśli pompa jest elementem instalacji
Jeżeli pompa jest elementem instalacji skontaktuj się z naszym serwisem przed demontażem.
4. Prześlij pompe
Prześlij pompę wraz z dokumentami lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów wysyłki adres Centrali Serwisowej:
Serwis pomp Pumpexpert S. A. ul. Poznańska 43 62-080 Tarnowo Podgórne.
5. Oczekuj na ekspertyzę
Czas oczekiwania na ekspertyzę wynosi 3 do 5 dni roboczych.