29 października 2020

Serwis pomp

SERWIS POMP

Firma Pumpexpert S.A. ma wyjątkowe szczęście do ludzi. Mimo, że gro naszej załogi stanowią ludzie młodzi, to jednak każda z tych osób ma bogate doświadczenie pompowe i jest fachowcem w swojej dziedzinie. Jednak szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów i usług stawia przed nami również spore wyzwania. Dzisiaj należy być specjalistą w niejednej dziedzinie, dlatego preferujemy interdyscyplinarne podejście do pracy. Dlatego nasz zespół inżynierów oferuje wysokiej jakości serwis pomp. Oferujemy naprawy pomp każdego rodzaju!

Oprócz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń, których jesteśmy dystrybutorem w Polsce, tj: Grindex, Toyo, Zenit, Huedig, Saer, Kirloskar, PeakWash, Tecnoter, aktywnie uczestniczymy w całym procesie inwestycyjno-realizatorskim. Od pomysłu, przez projekt, aż do montażu na obiekcie i obsługi posprzedażowej.

Mimo, że potrafimy naprawić każde urządzenie, mając dostęp do najnowszych rozwiązań, czasem sugerujemy jego wymianę na nowe, a wszystko to podyktowane jest finansową kalkulacją opartą na naszym doświadczeniu. Szczególny nacisk kładziemy na systematyczną obsługę powierzonych nam maszyn, tak aby ewentualne naprawy były jak najrzadsze i jak najmniejsze. W porę wykryta usterka potrafi obniżyć koszty serwisu nawet o 80%! Skorzystaj z naszego serwisu pomp 🙂

Nasze pogotowie pompowe dostaje telefony w celu umówienia okresowych przeglądów. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, nie czekaj tylko skontaktuj się z nami już dziś!